GRAFIK ZAJĘĆ 2018/2019

AKROBATYKA SPORTOWA

GODZINY ZAJĘĆ GRUP "KONTYNUUJĄCYCH"/LISTA ORAZ NOWO UTWORZONEJ GRUPY

PONIEDZIAŁKI: 17:00 – 19:00 (ARENA URSYNÓW)

WTORKI: 17:30 – 19:00 (ARENA URSYNÓW)

CZWARTKI: 17:00 – 19:00 (ARENA URSYNÓW)

PIĄTKI: 15:30 – 17:00 (ARENA URSYNÓW)

 

PONIEDZIAŁKI: 15:30 – 17:00 (ARENA URSYNÓW)

WTORKI: 16:00 – 17:30 (ARENA URSYNÓW)

CZWARTKI: 15:30 – 17:00 (ARENA URSYNÓW)

SOBOTY: 14:00 – 15:30 (SP. 323 WARCHAŁOWSKIEGO 4)

WTORKI: 19:00 – 20:00   (ARENA URSYNÓW)

CZWARTKI: 19:00 – 20:00 (ARENA URSYNÓW)

SOBOTY: 13:00 – 14:00 (SP. 323 WARCHAŁOWSKIEGO 4)

AKROBATYKA Z ELEMENTAMI TAŃCA

GODZINY ZAJĘĆ GRUP "KONTYNUUJĄCYCH"/LISTA ORAZ NOWO UTWORZONYCH GRUP

Grafik (sala gimnastyczna – Warchałowskiego 4)

Trener: Joanna Gieranin

Wtorek:

16:00-17:30 – grupa 1 (kontynuacja z poprzedniego roku) – Warchałowskiego 4

17:30-19:00 – grupa 2 (nabór roczniki 2010-2011) – Warchałowskiego 4

19:00-20:30 – grupa 3 (nabór roczniki 2008-2009) – Warchałowskiego 4

Piątek:

16:00-17:30 – grupa 1 (kontynuacja z poprzedniego roku) – Warchałowskiego 4

17:30-19:00 – grupa 2 (nabór roczniki 2010-2011) – Warchałowskiego 4

19:00-20:30 – grupa 3 (nabór roczniki 2008-2009) – Warchałowskiego 4

Grafik (sala baletowa – Hirszfelda 11)

Trener: Judith Zubrzycka

Wtorek:

16:00-17:30 (Grupa kontynuująca z poprzednich lat młodsza) – sala baletowa, ul. Hirszfelda 11

17:30-19:00 (Grupa kontynuująca z poprzednich lat starsza) – sala baletowa, ul. Hirszfelda 11

Środa:

16:00-17:30 (Grupa kontynuująca z poprzednich lat młodsza) – sala baletowa, ul. Hirszfelda 11

17:30-19:00 (Grupa kontynuująca z poprzednich lat starsza) – sala baletowa, ul. Hirszfelda 11

SKOKI NA TRAMPOLINIE

GODZINY ZAJĘĆ GRUP "KONTYNUUJĄCYCH"/LISTA ORAZ NOWEJ UTWORZONEJ GRUPY

WTORKI: 15:30 – 17:00 (ARENA URSYNÓW)

CZWARTKI: 15:30 – 17:00 (ARENA URSYNÓW)

PIĄTKI: 15:30 – 17:00 (ARENA URSYNÓW)

WTORKI: 17:00 – 18:30 (ARENA URSYNÓW)

CZWARTKI: 17:00 – 18:30 (ARENA URSYNÓW)

PIĄTKI: 17:00 – 18:30 (ARENA URSYNÓW)

WTORKI: 18:30 – 20:00 (ARENA URSYNÓW)

CZWARTKI: 18:30 – 20:00 (ARENA URSYNÓW)

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE DLA CHŁOPCÓW

Grafik

Poniedziałek: 14:30-16:00

Wtorek15:00-16:30

Czwartek: 15:00-16:30

Piątek: 14:30-16:00

Istnieje możliwość wyboru dwóch terminów z powyższych (dwa dni w tygodniu).

CENTER

BALET

Poniedziałek:

14:00-15:30 – grupa 2 (kontynuacja)

Wtorek:

14:00-15:30 – grupa 1 (nabór)

Czwartek:

14:00-15:30 – grupa 2 (kontynuacja)

Piątek:

14:00-15:30 – grupa 1 (nabór)

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

Grafik i przydział do grup:

Poniedziałek:

16:00-17:00 – grupa 1 (Kontynuacja gr.1 zeszłoroczna – dzieci najmłodsze)

17:00-18:00 – grupa 2 (Nabór – roczniki 2010-2012)

18:00-19:00 – grupa 3 (Nabór – roczniki 2009-2005 + kontynuacja gr. 2 i 3 zeszłoroczna)

Środa:

16:00-17:00 – grupa 1 (Kontynuacja gr. 1 zeszłoroczna – dzieci najmłodsze)

17:00-18:00 – grupa 2 (Nabór – roczniki 2010-2012)

18:00-19:00 – grupa 3 (Nabór roczniki 2009-2005 + kontynuacja gr. 2 i 3 zeszłoroczna)

Czwartek:

16:00-17:00 – grupa 1 (Kontynuacja gr. 1 zeszłoroczna – dzieci najmłodsze)

17:00-18:00 – grupa 2 (Nabór – roczniki 2010-2012)

18:00-19:00 – grupa 3 (Nabór roczniki 2009-2005 + kontynuacja gr. 2 i 3 zeszłoroczna)

PIŁKA NOŻNA

 Grafik:

Środa: 19:00-20:30

Czwartek: 19:00-20:30