O KLUBIE

ZARZĄD

WIOLETTA KRZYŻANOWSKA

PREZES KLUBU

JUDITH ZUBRZYCKA

WICE PREZES KLUBU

HENRYK BĘBEN

SEKRETARZ-SKARBNIK

STATUT

STATUT KLUBU

Statut Międzyszkolnego Akrobatycznego Klubu Sportowego Ursynów

KADRA

GRAŻYNA MARKIEWICZ

TRENER AKROBATYKI SPORTOWEJ I KLASY

Członek Zarządu Warszawsko-Mazowieckiego Związku Akrobatyki Sportowej.

Była zawodniczka klubu DKS “TARGÓWEK", wychowanka Gizeli i Konrada Zielińskich, wielokrotna reprezentantka Polski i medalistka Mistrzostw Świata i Europy w konkurencji trójki kobiet.

Trenerka zawodniczek, które zdobyły tytuł Mistrzyń Europy oraz kilkakrotnie medale Mistrzostw Świata i Europy w trójkach kobiet.

JAROSŁAW KONASIUK

TRENER AKROBATYKI SPORTOWEJ I KLASY

JUDITH ZUBRZYCKA

INSTRUKTOR TAŃCA, BALETU I AKROBATYKI

Wieloletnia tancerka solistka w Kieleckim Teatrze Tańca

KATARZYNA REISCH

TRENER GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ II KLASY

Wieloletnia zawodniczka Klubu Sportowego UKS Pałac Młodzieży w Warszawie

Mistrzyni Polski w Gimnastyce Artystycznej w układach zbiorowych, wielokrotna medalistka Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w Gimnastyce Artystycznej

DARIUSZ ZIĘBA

WYKWALIFIKOWANY TRENER BADMINTONA

Trener Kadry Polski w latach 2008 – 2017

Przygotowywał Kamilę Augustyn i Przemysława Wacha w grze pojedynczej do Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 r. oraz Adriana Dziółko do Igrzysk Olimpijskich w Rio De Janeiro w 2016 r.

28-krotny medalista mistrzostw Polski w badmintonie.

 

JOANNA BĄKOWSKA-CZARNECKA

INSTRUKTOR TAŃCA KLASYCZNEGO

Tancerka i pedagog tańca klasycznego, jazzowego oraz współczesnego. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Występowała m.in. w spektaklach w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, Filharmonii Narodowej oraz Teatrze Muzycznym Operetka.

Naukę kontynuowała w John Cranko Schule Balletakademie w Stuttgardzie, brała udział w tournée baletowym w Niemczech.

Jest absolwentką wydziału Pedagogiki Baletowej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie oraz wydziału Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

TOMASZ ŻUKOWSKI

INSTRUKTOR KULTURYSTYKI ORAZ REKREACJI RUCHOWEJ ZE SPECJALIZACJĄ ĆWICZEŃ KOREKCYJNYCH

1 PROCENT

Fundacja Partnerstwo uprzejmie informuje, iż po raz szósty uruchamia akcję wpłat 1% podatku dochodowego na rozwój sportu wśród młodzieży. Naszym celem jest popularyzacja wszystkich rodzajów sportu wśród młodzieży, dlatego też zachęcamy Państwa do współpracy, dzięki której Klub Sportowy MAKS Ursynów pozyska środki finansowe na rozwój fizyczny naszej młodzieży.

W myśl przepisów 1% podatku dochodowego za 2018 r. na rzecz organizacji pożytku publicznego jaką jest Fundacja Partnerstwo mogą przekazać:

  • podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,
  • podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej, 19% stawki podatku.

Aby przekazać 1% podatku należy wypełnić w sposób prezentowany poniżej odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36,PIT -36L, PIT-37, PIT 38, lub PIT-28) wpisując numer KRS 0000197334.

Podatnik w składanym zeznaniu podatkowym może podać dodatkowe informacje, które w jego ocenie mogą mieć wpływ na rozdysponowanie pieniędzy z 1% przez Fundację Partnerstwo tj. wskazać konkretny cel – MAKS Ursynów, Warszawa, ul. Hirszfelda 11. Przeznaczona jest na to specjalna rubryka “Informacje uzupełniające" (PIT-28 – poz. 126-130, PIT-36 – poz. 305 – 309, PIT-36L – poz. 105 – 109, PIT-37 poz. 124 – 128, PIT-38 poz. 58 – 62). Informacje te zostaną przesłane organizacji pożytku publicznego jako uszczegółowienie przekazanych kwot. Podatnik ma prawo wyrazić zgodę na podanie swych danych osobowych (imienia, nazwiska oraz adresu). Informacje te przekazuje Urząd Skarbowy. Zgodę podatnik wyraża w formularzu PIT, zakreślając odpowiednią rubrykę (PIT-28 poz. 129, PIT-36 poz. 308, PIT-36L poz. 108, PIT-37 poz. 127, PIT-38 poz. 61).