GRAFIK ZAJĘĆ 2020/2021

AKROBATYKA SPORTOWA

Trenerzy: G. Markiewicz i J. Konasiuk

 

 

PONIEDZIAŁKI: 17:00 – 19:00 (ARENA URSYNÓW)

WTORKI: 17:00 – 19:00 (ARENA URSYNÓW)

CZWARTKI: 17:00 – 19:00 (ARENA URSYNÓW)

PIĄTKI: 15:30 – 17:30 (ARENA URSYNÓW)

PONIEDZIAŁKI: 15:00 – 17:00 (ARENA URSYNÓW)

WTORKI: 15:30 – 17:00 (ARENA URSYNÓW)

CZWARTKI: 15:30 – 17:00 (ARENA URSYNÓW)

SOBOTY: 14:00 – 15:30 (SP. 323 WARCHAŁOWSKIEGO 4)

WTORKI: 19:00 – 20:00   (ARENA URSYNÓW)

CZWARTKI: 19:00 – 20:00 (ARENA URSYNÓW)

SOBOTY: 13:00 – 14:00 (SP. 323 WARCHAŁOWSKIEGO 4)

AKROBATYKA Z ELEMENTAMI TAŃCA

Trener: J. Gieranin

Wtorek:

16:00-17:30 – Kontynuacja grupa 1

– sala gimnastyczna SP 323 ul. Warchałowskiego 4

17:30-19:00 – Kontynuacja grupa 2  

– sala gimnastyczna SP 323 ul. Warchałowskiego 4

Środa:

16:00-17:30 – Kontynuacja grupa 1

– sala gimnastyczna SP 323 ul. Warchałowskiego 4

17:30-19:00 – Kontynuacja grupa 2  

– sala gimnastyczna SP 323 ul. Warchałowskiego 4

 

Trener: W. Budrecka

 

Poniedziałek:

17:30-19:00 – Kontynuacja

– sala baletowa, SP 323 ul. Hirszfelda 11

Czwartek:

17:30-19:00 – Kontynuacja

– sala baletowa, SP 323 ul. Hirszfelda 11

 

Trener: J. Zubrzycka

 

Poniedziałek:

16:00-17:30 – Nowa grupa 1

– sala gimnastyczna SP 323 ul. Warchałowskiego 4

17:30-19:00 – Nowa grupa 2 

 – sala gimnastyczna SP 323 ul. Warchałowskiego 4

Wtorek:

16:00-17:30 – Nowa grupa 1

– sala baletowa, SP 323 ul. Hirszfelda 11

17:30-19:00 – Nowa grupa 2  

– sala baletowa, SP 323 ul. Hirszfelda 11

 

CENTER

BALET

Trener: J. Bąkowska

 

Poniedziałek:

15:30-17:00  – sala baletowa, SP 323 ul. Hirszfelda 11

Czwartek:

16:00-17:30  – sala baletowa, SP 323 ul. Hirszfelda 11

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

Trener: K. Reisch

 

Czwartek:

16:00-17:30 – Grupa 1 – sala gimnastyczna SP 323 ul. Warchałowskiego 4

17:30-19:00 – Grupa 2 – sala gimnastyczna SP 323 ul. Warchałowskiego 4

Piątek:

16:00-17:30 – Grupa 1 – sala gimnastyczna SP 323 ul. Warchałowskiego 4

17:30-19:00 – Grupa 2 – sala gimnastyczna SP 323 ul. Warchałowskiego 4

PIŁKA SIATKOWA

Trener: M. Renkiewicz

 

Poniedziałek:

15:00-16:30 – Grupa 1

– sala gimnastyczna SP 323 ul. Hirszfelda 11

Wtorek:

15:00-16:30 – Grupa 2 

– sala gimnastyczna SP 323 ul. Hirszfelda 11

Środa:

15:00-16:30 – Grupa 1 

– sala gimnastyczna SP 323 ul. Hirszfelda 11

Czwartek:

15:00-16:30 – Grupa 2 

– sala gimnastyczna SP 323 ul. Hirszfelda 11

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE DLA CHŁOPCÓW

DWA DNI DO WYBORU!!

Trener: T. Żukowski

 

Wtorek:

14:00-15:30 – sala gimnastyczna SP 323 ul. Hirszfelda 11

Środa:

15:00-16:30 – sala gimnastyczna SP 323 ul. Hirszfelda 11

Czwartek:

15:00-16:30 – sala gimnastyczna SP 323 ul. Hirszfelda 11

Piątek:

14:00-15:30 – sala gimnastyczna SP 323 ul. Hirszfelda 11